Відпочинок в Болгарії


прогулянка по Дунаю


Пампорово


Сонячний Берег


Болгарська Замок


Тури в Болгарію


Бальчік

Тури та путівки в Болгарію. Відпочинок в Болгарії


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.


Туристичні путівки до Болгарії стають все привабливішими з кожним днем. Все більше туристів прагнуть у цю прекрасну країну ближче зіткнутися з її культурою та історичними пам'ятками.

За європейськими мірками Болгарія - маленька країна. Це прекрасне місце знаходиться на східній частині Балканського півострова, з територією понад 110 тисяч кв.км. Домінуючу частину населення складають болгари, трохи менше 10% турки і трохи більше 3% - цигани. Загальна чисельність населення Болгарії - близько 9 млн. чоловік.

В останні роки в Болгарії розвивається гірськолижний відпочинок. І все ж, основним напрямком, що користується популярністю, у туристів є саме літній відпочинок, Болгарія - це Чорне Море, гори і прекрасний клімат. Рівень сервісу в Болгарії на належному рівні і продовжує поліпшуватися.

Тури на легендарні дрібнопіщані пляжі облямовують все чорноморське узбережжя країни. Дуже красиві назви у болгарських курортів - Сонячний Берег, Албена, Русалка, Дюни, святі Костянтин і Олена, Золоті Піски, Балчик. Назви навіюють плескіт хвиль і гарячий пісок під ногами. Відпочинок на золотих пляжах завжди приємно поєднати з екзотичними косметичними процедурами.

У Болгарії кращими готелями для відпочинку визнані Sheraton Sofia Balkan, Ambassador, Central, Radisson Sas Grand і Castle Hrankov. Тут вам запропонують відпочинок на будь-який смак і за доступні гроші: готелі, домашні сімейні готелі. Гарантований сервіс і привітність - це все вас очікує в Болгарії. Тут ви зможете не тільки відпочити, але і поправити своє здоров'я.

Болгарія сама по собі славиться гарною архітектурою, чудовою природою і культурою. Є сенс відволіктися від пляжу і відправитися з нами на екскурсію!

Визначні пам'ятки Болгарії.

У коротку дводенну подорож можна відправитися в Долину Троянд. Столиця Долини Троянд - місто Велико Тирново пропонується для огляду в перший день подорожі, а в другий день - сама Долина Троянд і Несебр, і обов'язкове відвідування знаменитої "фракійської гробниці".

Щоб оглянути знамениті Болгарські монастирі, вам теж знадобиться пара днів. За цей час ви відвідаєте Сокольський, Кіліфаревский і Дряновський монастир, село Арбанасі зі своєю знаменитою незвичайної і унікальною архітектурою.

Дунайська романтика. Початок екскурсії з етнографічного будинку в Алфатаре, потім туристам пропонується обід у Сілістрі, після - прогулянка на кораблі по Дунаю. Після прогулянки по воді, вас поведуть у музей природи в заповіднику "Сребирна" і вечеря з фольклорною програмою.

Болгарська архітектура пишається своїм найбільшим пам'ятником - Рильський монастирем. Цей монастир був заснований ще у Х столітті. Візит на цю визначну пам'ятку зручно буде запланувати на час відвідування Софії. Ще 7 тисяч років тому на місці столиці. На сьогоднішній день в Софії число історичних, культурних, археологічних та архітектурних пам'яток досягає 250 одиниць.

Мінеральні джерела.

Мінеральних джерел на території країни налічується більше двох тисяч, дивно, але вони існували тут вже в 4-5 століттях до н.е. В даний час, сертифіковані і активно використовуються в лікувальних цілях. Радонові, сірководневі й мінеральні ванни не просто корисні, а визнані винятковими за своєю дією на жіночий організм.

На відпочинку в шикарних природних заповідниках Санданскі, Пампорово, Хісар і Велінград жінки окрім лікування можуть побалувати себе мінеральними ваннами, шоколадними обгортаннями, розслабляючий масаж, просто попити цілющу воду або пройти повний курс по зміцненню тонусу організму, омолодження і схудненню.

Основні культурні цінності Болгарії які варто відвідати:

Кожному приїжджому до Болгарії рекомендують обов'язково зробити подорож до монастиря Успіння Богоматері, сам шлях до якого залишає чудові враження від місцевої природи.

Один з найдавніших пам'ятників Болгарії - собор святої Софії, саме завдяки цьому храму столиця Болгарії була названа Софією. Собор налічує півтора тисячну історію, він не раз руйнувався, але знову і знову його відновлювали, він був побудований в VI столітті, його побудували на місці двох зруйнованих готами і гунами церков (IV-V століття). В даний час роботи з реставрації тривають і фахівці намагаються відтворити первісний вигляд собору.

Варна - другий за значимістю місто Болгарії. Недалеко від центру міста, на березі моря, знаходиться приморський парк. Парк спочатку закладався в стилі бароко, наслідуючи приклад віденських палацових садів Шенбрунн і Бельведер. У Приморському парку знаходяться - Планетарій, Палац культури та спорту, зоопарк і дельфінарій (тут можна побачити подання дресированих дельфінів), музей природи та акваріум.

На Генуезькому пагорбі - на березі озера ви знайдете останки стародавньої базиліки - це єдине нагадування про колишню колись у цьому місці генуезьку колонію, тут в 1919 році археологами було виявлено поховання, яке складалося із золотого, срібного і алебастрового саркофагів, поміщені один в іншому. На даний момент ця знахідка зберігається в археологічному музеї.

На схід від Варни, в 8 км на схід знаходиться Евксиноград - літня резиденція останніх болгарських царів. Евксиноград був побудований в 1882 р., архітектор був з Австрії. У його парках збереглися рідкісні види болгарської флори, а також рідкісні види рослин з усього світу. З маяка Евксиноград відкривається чудовий вид на затоку від мису Емін до мису Каліакра. На схилах пагорбів тут зріє виноград з якого роблять знамените Євксиноградська біле вино.

У місті Балчик основною визначною пам'яткою по праву вважається замок королеви Марії. Місто знаходиться в 47 км від Варни. У 1931 - 1938 роках замок був резиденцією королеви. Замок збудували за проектом італійського архітектора. Він являє собою триповерхову будівлю з елементами як східної, так і європейської архітектурних елементів - королева виступала за зближення християнства та мусульманства. Особливо виділяється башта замку, яка нагадує мінарет.

Боярський або Візантійський будинок Мелінкі - ще один пам'ятник містечка. Будинок нагадує собою кріпосну башту: прямокутний, великий, масивний, вікна будинку рідко розставлені, вони нагадують бійниці. Будинок був побудований в X-XII столітті, спочатку (за переказами) він був призначений для ув'язнення членів імператорської родини, невдалих претендентів на візантійський престол та інших порушників візантійського правопорядку.

Багатовікова історія Болгарії може подарувати казкову подорож і залишити прекрасні враження про відпочинок.


© 2018 putivka.org