екскурсії в Каїр (Єгипет)


Тури в Каїр (Єгипет)


Путівки в Каїр (Єгипет)


Серце Єгипту - Каїр


Піраміди


Сфінкс в Єгипті

Тури, путівки та екскурсії в Каїр, Гізу (Єгипет)


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.


Відпочинок в серці Єгипту - Каїрі

Каїр - столиця Єгипту, най більший мегаполіс Африки. Це місто називають "Воротами Сходу" і "Містом тисячі мінаретів".

Протягом понад 1000 років Каїр (Cairo) вважався серцем Єгипту. Туристам в Каїрі впадає в очі суміш середньовіччя і сучасності: глиняні халупи сусідять з висотними офісними будівлями, а поруч із сучасними автомобілями, тими ж дорогами їздять вози, запряжені віслюками.

Мусульманський Каїр

Мусульманський Каїр - це стародавній середньовічний квартал. Туристи, які потрапляють в нього, як би переносяться на шість-сім століть тому. Це найбільш густонаселений район Каїра, а, можливо, і всього Близького Сходу. Райони Darb al-Ahmar ніби цілком складаються з невеликих алей і цегляних будиночків, навколо яких ходять вуличні торговці й цікаві туристи; тут ніхто не дивується присутності тварин: верблюдів, козлів, віслюків. Храми і мечеті зустрічаються на кожному кроці, в повітрі різкий запах куркума й кмину змішується з не менш різким запахом тварин і нечистот.

Серед визначних пам'яток Мусульманського Каїра варто згадати храм Ibn Tulun Mosque, побудований в 9 столітті і є одним з найбільших храмів світу, мавзолей Imam ash-Shafi'i, найбільшу гробницю Єгипту, в якій похований один з найбільших мусульманських святих, а також цитадель, символ мощі Єгипту протягом 700 років, середньовічну фортецю, яка і нині приводить у трепет своїм виглядом. В цитаделі є три великих мечеті і декілька музеїв.

Коптський Каїр

Коптський Каїр спочатку був побудований як римське місто-фортеця. Він був побудований на кілька століть раніше Мусульманського Каїра і став домівкою для однієї з перших у світі християнських громад. Це місце є святим як для іудеїв і мусульман, так і для коптських християн (Coptic Christians), які колись жили тут. Вежа, побудована в 98 році н.е., є збереглася частиною вавилонської фортеці, що колись вона відкривала огляд на важливий порт, що стояв на Нілі до того, як річка змінила русло. Музей коптів розташовується біля підніжжя вежі, його експозиція розповідає про період християнства в Єгипті з III по X століття н.е. Дивовижна колекція включає в себе зразки церковного та світського мистецтва, роботи по каменю, дереву та металу, манускрипти, рисунки та зразки гончарного ремесла.

Приблизна екскурсійна програма для відпочиваючих у Каїрі

  • Цитадель Салладіна
  • Мечеть Мухаммеда Алі
  • Мечеть Султана Калауна
  • Єгипетський музей
  • папірусна фабрика
  • ювелірна фабрика
  • Музей парфумерії
  • башта Бейт Аль Сеннар
  • базар ремісників Хан-ель-Халілі

Єгипетські піраміди в Гізі

Місто Ель-Гіза (Giza) розташоване на західному березі Нілу, займає смугу шириною 18 км, а також включає територію, на якій розташовані Піраміди.

Гіза - це великий каїрський некрополь, що займає близько 2000 кв. метрів. Тут розташовані знамениті єгипетські піраміди: Хеопса, Хефрена, Мікерена і Великий Сфінкс.

Піраміди - «Візитна картка» Єгипту. Їх тут близько сотні - великих і малих, ступінчастих і з гладкими боками. Найвідоміші піраміди Гізи знаходяться на околиці Каїра. Піраміда Хеопса - найбільша з трьох пірамід. Її висота при будівництві склала 147 метрів, але зараз піраміда на 9 метрів нижче. Сфінкс - це всесвітньо відомий пам'ятник, який був вирубаний з єдиної скелі. Він передає риси обличчя фараона Хефрена, брата і спадкоємця Хеопса.

Піраміди вважаються одним із семи чудес світу і являють собою заворожуюче видовище. Вони пережили злети і падіння великих династій і завойовників і зараз все також підносяться над пустелею в оточенні храмів, статуї сфінкса й інших пірамід.

Фараонове село

Фараонове село було збудоване в 1985 році на невеликому острові біля лівого берега Нілу. Відвідання цього комплексу - можливість опинитися в Єгипті часів фараонів. Можна побачити як стародавні єгиптяни орють землю, молотять зерно, ліплять глиняні глеки, виготовляють папірус, відвідати давньоєгипетський храм, будинки багатого і бідного єгиптянина. Тут же є точна копія знаменитої гробниці Тутанхамона з усіма її скарбами.


© 2018 putivka.org