Відпочинок в Хорватії


Хорватія, Середня Далмація


Тури до Хорватії


Хорватія, острів Брач


Хорватія, Істрія


Хорватія, Кварнер


Хорватія, місто на заході сонця

Тури та путівки до Хорватії. Відпочинок в Хорватії


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.


Країна чистого моря

Відомий дослідник світового океану Жак Ів Кусто сказав, що тут саме прозоре і найчистіше море на всьому Середземномор'ї. І дійсно, де-не-де воно прозоре на цілих 30 метрів у глибину. Хорватія володіє дивно красивою природою і вважається одним з самих екологічно чистих місць в світі.

Країна розташована в південній частині Центральної Європи, на півночі Балканського півострова. У ній налічується близько 1185 островів і маленьких острівців уздовж тектонічного затопленого Адріатичного узбережжя. І тільки 66 - населені. Кожен з них не схожий один на одного: різна форма, розміри, рослинність і навіть колір грунту.

Здається неймовірним, що в Хорватії, в такій невеликій країні, може існувати стільки пам'ятників світового значення: місто-музей Дубровник (XIII - XVII ст.), Спліт (історичний центр і палац римського імператора Діоклетіана) і Національний парк «Плітвіцькі озера». Ці місця внесені до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. І це ще далеко не всі пам'ятки цієї дивної країни. Тур до Хорватії може стати для вас самим незабутнім враженням в житті.

Визначні пам'ятки Хорватії:

Середня Далмація. Це серце Адріатики, одна з найвідоміших і найбільших курортних областей країни. До Середньої Далмації відноситься центральна частина Адріатичного узбережжя Хорватії і безліч островів, включаючи такі відомі, як Брач і Хвар.

Узбережжя Середньої Далмації є одним з найкрасивіших. Щорічно мільйони туристів з багатьох країн світу сюди притягує приголомшлива природа, численні затишні бухти і затоки, скелясті і галькові пляжі, нескінченні хвойні ліси, багата антична і середньовічна історія міст, що витягнулися вздовж берегів Адріатики.

Острів Брач є третьою за величиною островом Хорватії. Тут мілкі гальчані і піщані пляжі. Крім цього тут багато виноградників, оливкових гаїв, а білий камінь з острова використовувався при будівництві багатьох відомих споруд у всьому світі. Наприклад, Білий дім у Вашингтоні.

Брач - це ідеальне місце для заняття віндсерфінгом і тенісом. У місті багато ресторанів, кафе, барів, а також найпопулярніша дискотека острова.

На південь від острова Брач лежить острів Хвар - один з десяти найкрасивіших островів в світі. Тут зростають виноградники, оливкові дерева і лаванда, яка залишається в пам'яті у кожного туриста, який хоч раз лежав на її запашному фіолетовому килимі.

Гості острова люблять його за унікальний м'який клімат, ласкаве море, золоті пляжі, мальовничу природу, історію, архітектурні пам'ятники і прогулянки по затишним міським вуличках. Хвар є прекрасним місцем для активного відпочинку. Це, і багато іншого пояснює високу популярність острова у туристів.

Південна Далмація - перлина Адріатики, край гір і островів, найбільш сонячний регіон Європи. Особливі кліматичні умови - сухе літо і м'яка зима - в результаті дають узбережжя неправильної форми з порізаною береговою лінією і незайману природу.

У Південній Далмації - галькові, скелясті і бетонні пляжі, а на островах у районі Дубровніка - піщані. Тут безліч хороших готелів, ресторанів, великий вибір всіляких екскурсій і розваг, вирощують кращих в Далмації устриць і виробляють найвідоміші вина Хорватії.

Дубровник - знаменитий міжнародний курорт і древнє місто з багатою історією. Покоління минулого залишили приголомшливу архітектурну спадщину, що у поєднанні з красою місцевої природи зробили Дубровник першокласним місцем для відпочинку.

Кварнер - прекрасне древнє місто, ідеально підходить для вашого активного відпочинку. Стрибки з парашутом, дельтапланеризм та панорамні польоти двомісними літаками. Можна кататися на човнах, байдарках, велосипедах, займатися віндсерфінгом, грати в теніс і багато чого іншого. А перебуваючи в морській атмосфері і серед найкрасивіших островів ви насититися силою на багато років вперед.

Якщо Ви любите і цінуєте красу, природу та історію, для вас є місце, де все це в достатку - півострів Істрія. Він є популярним туристичним регіоном Хорватії. Клімат тут в порівнянні з Півднем Хорватії більш сухий і прохолодний. І разом з чистим морем дають прекрасні можливості для відпочинку. Більшість пляжів Істрії - штучні бетонні платформи, природні камені, плато і невеликі галькові лагуни.

Не так давно ще багато туристів говорили, що їхня подорож на півострів Істрія заради відвідування безвізової екскурсії до Венеції, але в результаті відкрили для себе вражаюче місце на Землі. Тут панує особлива атмосфера цього дивовижного регіону Хорватії. Практично кожне місто є музеєм під відкритим небом. А живописна природа, унікальний клімат і неймовірне змішання культур півострова не можуть не захоплювати гостей.

Опатія розташована в обширній бухті затоки Кварнер на місці з'єднання півострова Істрія з материком, в оточенні невисоких скелястих гір. Це один з кращих курортів Європи з унікальним розташуванням і прекрасним мікрокліматом, аналогів якому в Хорватії немає. Всюди затишні кафе і ресторани. Увечері порадують дискоклуби, жива музика і казино, а для любителів класики - часто проходять концерти класичної музики, оперні і театральні вистави, фольклорні фестивалі та кінофестивалі. Тут створені всі умови для відпочинку та спорту, тому туристичний сезон триватиме цілий рік.

Ловран. Ім'я місту дало лаврове дерево, яке росте тут вдосталь. Це тихе містечко, ідеально підходить для сімейного відпочинку, буквально потопає в лаврових гаях. Спортивні змагання, фестивалі, концерти класичної музики, танці на прибережних терасах або просто прогулянки теплими літніми ночами вдихнуть у вас трохи романтики і наповнять енергією ваш розум і тіло.

Відпочиваємо вигідно

Хорватія - невелика країна з дуже привітними людьми, одне з кращих місць відпочинку в Європі. І не можна забувати про той факт, що, купуючи путівку в цю країну, ви зможете попутно подивитися ще половину Європи.


© 2018 putivka.org