Відпочинок на Кубі.


Путівки на Кубу


Тури на Кубу


Куба, білі піски


Кубинець

Тури та путівки на Кубу. Відпочинок на Кубі


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.


«Cuba Libre»

Ми чуємо Куба і в голові представляємо пляшку рому, сигари, запальні танці пристрасних кубинців, спекотне тропічне сонце, безмежне море і полум'яні промови Че.

«Cuba Libre» - простий коктейль, що став знаменитим світу в 60-ті роки минулого століття, тільки із-за своєї назви: «Вільна Куба», з іспанської. Куба - це світовий символ свободи і в наш день, єдина соціалістична держава Західної півкулі.

Світовий курорт

Але сьогодні Куба також один з найбільш відвідуваних світових курортів. Так, це країна моря і сонця з казковими пляжами з прозорою водою і білосніжним піском, з неповторними кліматичними умовами, численними гротами, що зберегли відбиток життя аборигенів, з багатющою історією острова і гостинністю місцевих жителів.

"Перлина Карибського Моря"

На Кубі температура що взимку, що влітку приблизно однакова: 25-28 градусів. Ви можете подарувати собі відпочинок в будь-який час року. Щорічно «Перлину Карибського моря» відвідує більше півмільйона туристів зі всього світу. Тут - походи в гори, дайвінг, річки, водоспади, рай для рибалок і підводних фотографів; дивовижна природа, знаменитий кубинський карнавал, численні музичні фестивалі, таємниці і легенди міст і провінцій, екскурсії на археологічні розкопки і в гроти. Все це робить Кубу курортом світового класу.

Визначні пам'ятки Куби

Тури на Кубу також спокушають туристів веселощами і розвагами на найвідомішому кубинському пляжі - Варадеро, розташованого в 130 кілометрах від Гавани. Він по праву вважається найбільш безпечним у всій Латинській Америці. Тут не лише найкращі готелі острова, але і величезна кількість унікальних місць, серед яких печера Амбросіо, відома своїми наскальними зображеннями.

Особливої уваги заслуговує долина Віньялес, внесена до переліку Культурної спадщини ЮНЕСКО. Саме тут виявлена величезна кількість слідів доісторичного поселення людей. Крім цього, під охороною ЮНЕСКО на Кубі знаходяться два біосферних заповідника - Гуанаакабібес та Сьєрра-дель-Росаріо і найстаріший цукровий центр Куби - Тринідад.

Ельгея - це другий за значимістю курортний район, після Варадеро, знаменитий своїми цілющими джерелами мінеральних вод і величезним озером Анабанілья. Але, може, для когось головною родзинкою цієї землі є той факт, що саме в цьому місці, біля Кайо-Баріей, вперше на кубинську землю ступив видатний мандрівник і першовідкривач Христофор Колумб.

На «Острові Свободи» Великою любов'ю туристів користуються неповторні пляжі Бібіхагуа, пісок на яких чорного кольору. А що входять до складу архіпелагу острова - носять ім'я «Піратський берег». Служили притулком багатьом іменитим піратам, ці місця є улюбленим місцем багатьох дайверів і, так званих, «екологічних» туристів.

Куба - для самих різних смаків

Куба з її унікальними курортами не залишає байдужими своїх гостей, навіть з самими різними смаками. Приїхавши сюди, кожен відкриває в ній щось своє.

Захоплююча Куба

І кожен, хто побував на острові, відвозить спогади про прекрасну землю, цікавих людей і аромат Маріпоса - квітку, що росте в саду будь-якого жителя Куби. І кожен, хто відвідав «Острів Свободи» стає схожим на гарячих кубинців. Ні, тут не грають ролі африканське коріння і швидка іспанська мова. Турист везе додому їх добродушність, веселий характер, гостинність, люб'язність, нестримну балакучість, благородство, що поєднується з принципами людської гідності і шанування Батьківщини.

Країна - різноманітність

Куба - дивовижна країна з приголомшливою різноманітністю. А хіба різноманітність вражень не кращий відпочинок? І хай він буде, як люблять говорити на Кубі, - «маньяна», що означає - «завтра»!


© 2018 putivka.org