Прага з висоти пташиного польоту


Екскурсії до Чехії


Карлів міст


Празькі вулички


Тури до Чехії


Тури в Карлові Вари


Карлові Вари


Путівки до Чехії


Тури путівки і екскурсії до Чехії. Відпочинок в Чехії


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.Чехія, Чехія, Чехія ... Що ж це за країна і її столиця Прага, про яку так багато говорять?

Чеська республіка

Чеська республіка - це невелика держава в самому серці Європи. Використання словосполучення «Серце Європи» невипадково, адже Чехія дійсно географічно знаходиться в центрі Європи. Більш того, Чехію з її чудовим симбіозом західноєвропейської та слов'янської культур, можна назвати золотою серединою. Тут присутні як прояви впорядкованості, законослухняності, більш притаманні західним країнам, так і частка емоційності, відкритості, які часто зустрічаються у слов'янських народів.

Одним з найбільш престижних і запам'ятовуваних місць відпочинку без сумніву є саме Чехія.

Почувши слово "Чехія", відразу в голові спливають: Прага, чеське пиво, Бехеровка, замки і прекрасні чисті озера, дивовижні Карлові Вари, де, хочеться сподіватися, можуть вилікувати від усіх хвороб.

Путівка в Чехію - хороший засіб відволіктися від своїх проблем і поправити здоров'я: цілющий клімат, чудові курорти, на яких ви чудово відпочинете і станете трішки здоровішими, ви зможете насолодитися повноцінним відпочинком в «золотому трикутнику чеського здоров'я» - Карлових Варах, Маріанські Лазні і Франтішкові Лазні.

Відпочинок в Чехії

Відпочинок в Чехії різноманітний, доступний за ціною і незмінно залишає самі незабутні враження. Якщо ви любитель екскурсій, то вас чекає Прага. Пройдіться по Старомістській площі, Карловому мосту і Празькому граду, випийте справжнього чеського пива в одній зі знаменитих пивоварень, спробуйте кнедликів або свиняче коліно, посидьте в пивному саду на Літній, милуючись на червоні черепичні дахи, або катайтеся на трамваї № 14, який об'їжджає весь центр Праги. А якщо вам захочеться вирватися з міста, то вас чекають старовинні замки XIII століття, наприклад, Чеський Штернберк.

Зручне розташування, відносно низький рівень цін поряд з високою якістю обслуговування, природні та архітектурні пам'ятки приваблюють до країни туристів. Чехія славиться своїм затишком і теплотою, смачною їжею і відмінним пивом.

Незабутні тури в Чехію

Тури до Чехії відкриють перед вами світ старовинних замків, ви зможете побродити по звивистих вуличках Праги чи Брно, ознайомитися з величезною кількістю неповторних пам'яток і пам'ятників архітектури. Тури в Чехію залишають незабутні спогади про відпочинок.

Великою популярністю користуються гірськолижні курорти Чехії, куди в зимовий сезон з'їжджаються з багатьох країн любителі снігу, сонця і швидкості. Ті, хто віддає перевагу спокійному відпочинку, знайдуть у Чехії багато цікавого і далеко від гірських вершин. І все це порівняно невисокій вартості туру!

У Чехії збереглося більше двох тисяч замків, фортець і фортечних руїн. У багатьох з них зберігаються багаті художні та історичні колекції. Їх відвідувачі можуть ознайомитися з справжніми предметами інтер'єру та одягу, картинами, зброєю і рицарським обмундируванням. На території Чехії 11 унікальних історичних та мистецьких пам'яток світового значення (за даними ЮНЕСКО).

Столиця Чехії - Прага

Протягом більш ніж тисячолітній історії Прага притягує до себе людей творчих і талановитих, які залишили тут незабутні відчутні і духовні сліди. З часів середньовіччя Прага вважається однією з найпрекрасніших столиць світу. Особливого розквіту вона досягла за часів правління Карла IV (XIV ст.), Який подарував Празі: Празький град, Карлів університет, Карлів міст, неповторної краси собори і фортеці - це творіння його волі і розуму.

Чеські курорти

Чеські курорти - невід'ємна частина європейської культурної спадщини. Вони створені виключно на природній основі. Давні традиції гармонійно поєднуються тут з сучасними методиками лікування.

Всього в Чеській Республіці налічується понад 40 курортів, де не лише лікують різні захворювання, але й пропонують різноманітні програми відпочинку і зняття стресу, надаючи додаткові можливості підйому душевних і фізичних сил.

  • Курорт Карлові Вари був заснований близько 1350 чеським королем і римським імператором Карлом IV. Він розташований на заході Чехії, в глибокій долині на березі річечки Тепла. Мальовниче місто і курортні колонади оточені романтичною гірською природою. Один холодний і дванадцять гарячих мінеральних джерел, природний газ, торф і лікувальні грязі використовуються в рамках найсучасніших методів лікування при захворюванні травного тракту, порушення рухового апарату і порушенні обміну речовин (діабет, подагра, ожиріння).
  • Місто Маріанські Лазні розташований на заході Чехії, в красивій просторій долині. Маріанські Лазні славляться по всьому світу ефективністю лікувальних процедур і цілющими властивостями природних джерел, а також чудовим і чарівним панорамним виглядом. Тут знаходяться близько ста холодних джерел кислої залозистої мінеральної води різного хімічного складу, перші з яких були виявлені вже в XVI столітті.
  • Курорт Яхимов розташований в долині біля підніжжя гір Крушних. Завдяки відкриттю подружжям Кюрі цілющого впливу на людський організм уранініта з відходів яхімовської руди, в 1906 р. тут був заснований перший в світі радонової санаторний курорт. Води термальних і радонових джерел використовуються при лікуванні запальних процесів, захворювань рухового апарату.

Цілий рік Чехія приваблює туристів з багатьох країн світу. Вибір туристичних маршрутів тут настільки великий, що краще відразу вирішити, що Вас цікавить в даний момент, а що відкласти на наступну поїздку.

Клімат Чехії

Клімат Чехії сприятливий - літо не спекотне, а зима не холодна. Навіть на гірськолижних курортах нічна температура повітря рідко опускається до мінус 10 градусів, а на рівнинній території морози рідкісні. Найбільша кількість опадів випадає в період з травня по серпень, тоді як з листопада по березень тримається досить суха, але прохолодна погода. У самий теплий літній місяць - липень, стовпчик термометра піднімається до плюс 25 градусів.

Чеська кухня

Багатюща історія і традиції не обійшли стороною і чеську кухню. Мабуть, найбільш знаменитими стравами, які є своєрідною візитною карткою країни, є: «коліно вепра», «кнедлики», пироги, печеня з зайця і косулі. Супи і юшки - обов'язкові супутники застілля. Часниковий суп, суп-гуляш, цибульна юшка - вельми ароматні й смачні. Трапеза не буде повною без пінти чеського пива. У пивоварнях виготовляють справжнє живе пиво за старовинними рецептами. Популярні різні наливки і настоянки, лікер «Бехеровка» і полиновий «Абсент».

Заходи безпеки

Чехія - гостинна країна, тому до туристів поліція й органи влади ставляться прихильно, проте Чехія приєдналася до закону про обмеження куріння в громадських місцях, тому не варто «диміти» на зупинках, в барах і кафе (дозволяється палити тільки в ізольованих приміщеннях «курилках» ). Штраф складає близько 40 $.

Телефони екстрених служб: Виклик поліції: 156. Виклик швидкої мед. допомоги: 155. Виклик Пожежної Команди: 150.

Кожна людина, яка хоч один раз побуває у цій країні, обов'язково знайде у Чехії щось таке, заради чого готова буде повернутися сюди знову. Наша компанії допоможе організувати Вам відпочинок в Чехії. Вам тільки необхідно переглянути тури в Чехію і підібрати підходящий для Вас.


© 2018 putivka.org