Відпочинок у Домінікані


Карибські острови


Санто Домінго


Тури в Домінікану


Путівка в Домініканську Республіку

Тури і путівки в Домінікану. Відпочинок в Домініканській Республіці


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.


Карибське Море

Домінікана, або Домініканська Республіка розташовується в східній частині острова Гаїті і на деяких невеликих островах Карибського моря. Це екзотичний рай, прекрасний зразок латиноамериканської культури, колиска запальних танцювальних ритмів, сотні кілометрів піщаних пляжів, прозорі води Атлантики і теплого Карибського моря.

Латиноамериканський колорит

Домінікана - країна, що змішала в собі колорит стародавніх індійців, іспанських колонізаторів і африканських рабів, країна в якій мало не 90% населення стверджують, що вони абсолютно щасливі - Домінікана, це те місце, яке легко дасть позитивний заряд молодій сім'ї на довгі роки вперед. Тут проходять запаморочливі фієсти зі знаменитим витриманим ромом і кращими у світі сигарами, яскраві карнавали і галасливі латиноамериканські вечірки. Тут просто живе щастя.

Відпочинок в Домінікані - це відпочинок в раю. Розкішна природа, прекрасні пляжі, захищені кораловими рифами, прозорі бірюзові води лагун, річки, пишні ліси і величні гори з найвищою вершиною Карибів - піком Дуарте дають відмінну можливість провести незабутню відпустку.

Відпочинок в домініканському стилі

Тут надзвичайно гармонійно поєднується розміреність пляжного відпочинку і насиченість екскурсійних програм, спокій і активні заняття водними видами спорту, самітність і одночасну включеність в життя острова.

Згадуючи національну кухню домініканців, туристи стверджують, що вона являє собою вінегрет. Тобто суміш європейських, африканських і карибських традицій. Тут люблять рис і м'ясо, квасолю і овочі, смажені банани і рибу з кокосовим горіхом. З напоїв віддають перевагу сокам з папайї, апельсинів, ананасів, кокосове молоко, дуже холодне пиво, ром і коктейлі, що містять багато рому.

Майже всі готелі Домінікани - клубні і працюють за принципом "все включено". Сервіс у готелях досить високий, у більшості готелів - власні пляжі і невеликі парки.

У Домініканської Республіки як туристичного напрямку чимало унікальних переваг:

  • Прекрасна екологія, численні водоспади, річки і густо-зелені тропічні ліси.
  • Багаті історія і культура.
  • Готелі що працюють за системою «All Inclusive» і розташовані прямо на березі.
  • Тютюнові і ромові фабрики: справжні сигари і ром!
  • Екзотичний підводний світ, прогулянки на квадроциклах, баггі і вертольотах, Скубі-дайвінг, спелео-дайвінг, підводне полювання, риболовля, рафтинг, спуск у печери.
  • Найбільше озеро в світі з солоною водою, в якому мешкають крокодили.

Програми

Домініканська Республіка пропонує туристам великий вибір різноманітних екскурсій. За їх кількістю вона лідирує зі значним відривом у порівнянні з іншими країнами Карибського басейну. А подивитися тут є що: столиця - Санта-Домінго - місто для любителів історії, в центрі країни: Домініканські Альпи, каньонінг по гірських річках, пташиний заповідник, плантації цукрового очерету, тютюнова фабрика.

Не забуваємо про друзів і родичів!

Коли-небудь відпочинок закінчується, і туристи згадують про сувеніри, виготовлені місцевими умільцями. Їх можна придбати і на ринках, і в магазинах і навіть на узбіччі доріг. Справа в тому, що завдяки розвитку туризму в країні, кустарні вироби отримали велике поширення. Крім того, домініканські майстерні з виготовляють прикраси і амулети із золота і срібла. Непогано привезти в подарунок родичам і друзям пляшку рому або кілька знаменитих домініканських сигар.

Подаруйте собі незабутній відпочинок в Домінікані - дійсно райському куточку нашої планети!


© 2018 putivka.org