Річка Ніл (Єгипет)


Рас Мохаммед


Нувейба (Єгипет)


Сахара


Відпочинок в Порт Саїд


Екскурсії в Табу


Дахаб


Відпочинок в Єгипті (Ель Гуна)


плато Гіза

Тури, путівки та екскурсії в Єгипет. Відпочинок в Єгипті


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.


Єгипет ... Які асоціації виникають, коли ми чуємо це слово? Піраміди, храми Луксора, папірусні сувої, Тутанхамон, Озіріс. Або немеркнуча краса Нефертіті, могутні жерці; Ніл, крокодили і скарабеї, східні базари .... Але це все зримо і збагненно. А відчуваємо ми - пекучу таємницю, таємницю мудрого та стародавнього сходу. Єгипет зачаровує непомітно, проникаючи в саму душу, як дим яблучного кальяну. Ця країна входить в серце поступово, і залишається в ньому навіки. Своєю містичною красою Єгипет заворожує назавжди!

Єгипет

Загадки Сфінкса, величні піраміди, долина Нілу з її чудовими храмами між Луксором і Ассуаном, арабський колорит Каїра і Олександрії, пам'ятники витоків християнства, бедуїнські поселення в неосяжній пустелі, а поруч ласкаве тепле море з загадковим і прекрасним підводним світом - все це Єгипет.

Ще древні греки та римляни вирушали до Єгипту, щоб відпочити і розважитися, а також своїми очима побачити неймовірні творіння рук людських.

Відпочинок в Єгипті по праву вважається одним з найпопулярніших видів туризму для людей в нашій країні, в Європі, та й в усьому світі. Єгипет з'єднає тисячолітню історію і швидкоплинну сучасність.

Багатонаціональна мова чується всюди в людних місцях. Тури до Єгипту можуть бути дуже різними (наприклад, сімейні, дитячі, тури з ухилом на активний відпочинок, дайвінг і так далі). Вас чекають неквапливі річкові круїзи і стрімкі джип-сафарі! Занурюючись у глибини моря і злітаючи, подібно до птаха, до сонця, Ви побачите найкраще, що є в Єгипті!

Ми допоможемо підібрати найбільш оптимальний тур з усього різноманіття. Тут має сенс відразу відзначити, що відпочинок в Єгипті найчастіше сприймається як недорогий (бюджетний), хоча є величезна кількість VIP - пропозицій (в тому числі, All Inclusive - "Все включено"). При виборі готелю в Єгипті, головне сформулювати і з'ясувати для себе, що най необхідніше в Вашому відпочинку. Кораловий риф або пологий піщаний берег, близькість до місць розваг або розмірена обстановка на протязі вашої відпустки. Путівку в Єгипет можна назвати перевіреним і вже зарекомендованим варіантом.

Географічне положення

 • Держава на північному сході Африки і південному заході Азії.
 • На сході межує з Ізраїлем, на півдні - з Суданом, на заході - з Лівією.
 • На півночі омивається Середземним морем, на сході - Червоним морем.
 • Найвища точка Єгипту гора Джабал-Катріна (2637 м) знаходиться на Синайському півострові.
 • Саме на ній, відповідно до Старого Заповіту, Мойсей отримав Десять Заповідей
 • Географічний та історично Єгипет ділиться на Верхній Єгипет - територія дельти Нілу, і Нижній Єгипет - вузька долина (23 км) на південь від Каїра.

Клімат

 • Єгипет відкритий для відпочинку і подорожей круглий рік.
 • У Верхньому Єгипті, а також на курортах Червоного моря літо жарке і сухе, в Дельті і на середземноморському побережжі - вологе.
 • Температура повітря на курортах Червоного моря і в Каїрі з травня по вересень досягає 35-40 градусів, температура води в Червоному морі в цей період зазвичай складає 26-28 градусів тепла.
 • Завдяки специфіці кліматичних особливостей Хургади літня спека переноситься значно легше із-за постійного морського бризу, і потік туристів туди не слабшає ні взимку, ні влітку.
 • Найкращий час відпочинку на середземноморських курортах - з травня по вересень. Весна і осінь дуже короткі. Протягом 50 днів (хамсин) між березнем і серединою травня періодично трапляються піщані бурі.
 • Зима в Єгипті м'яка, з теплими сонячними днями і іноді прохолодними ночами. З грудня по лютий на курортах Червоного моря температура повітря зазвичай не нижче 23-25 градусів тепла, води - 20-22 градусів.

Державна мова - арабська, розмовляють також англійською, французькою та берберською.

Найбільші міста: Каїр, Олександрія, Гіза, Порт-Саїд, Суец. І хоча середня щільність населення близько 58 чоловік на кв.км, дельта і долина Нілу - один з найбільш густонаселених регіонів світу (близько 1663 чоловік на км2).

Пляжі

Пляжі в Хургаді пологі, з дрібним і чистим піском. Коралів прямо біля берега практично немає. Велика частина готелів Хургади знаходиться на узбережжі і має власні пляжі. Як правило, готель безкоштовно надає відпочиваючим лежаки і парасольки

Найзручніші для купання пляжі в Шарм - ель - Шейху знаходяться в затоці Наама - піщані, зі зручним входом в море, без коралових рифів поблизу. Пляжі в нових перспективних районах Шарма (Хадаба, затока Шарк - Бий, Шарм - ель - Майя) правильніше назвати не піщаними, а кораловими. Тут знаходиться природоохоронна зона, і готелям заборонено очищати дно від коралів. Навіть на те, щоб побудувати над коралами містки для проходу, готелям потрібно безліч дозволів. Майже на всіх пляжах у цих районах корали починаються мало не від самої крайки води і тягнуться на 15-30 метрів. Це незручно для купання дітей, зате дарує масу вражень любителям підводної флори і фауни, оскільки дивовижних коралових риб і інші чудеса Червоного моря можна спостерігати прямо під ногами.

"Візитна картка" Єгипту - піраміди.

Пірамід тут близько сотні. Розташованих вздовж лівого, західного берега Нілу невеликими групами, недалеко від того місця, де в епоху Давнього царства знаходилася столиця країни - Мемфіс. Найвідоміші з пірамід на околиці Каїра, на кромці пустинного плато Гіза над долиною Нілу. Тут, в Гізі, і стоять три великі піраміди - Хеопса, Хефрена і Мікеріна. Біля підніжжя плато Гіза розташовані похоронні храми і Великий Сфінкс.

Приїжджайте, Ви зрозумієте, що ж так вабило сюди імператорів і королів, вчених і поетів, мандрівників зі всього світу! Відпочинок в Єгипті надовго відновить втрачені сили, а спогади зігріють Вашу душу.

Документи

  Збираючись у дорогу, не забудьте:

 • Ваші паспорта - для дорослих. Якщо Ваша дитина вписана у Ваш паспорт без фотографії і йому вже виповнилося 5 років - необхідно вклеїти фотографію! Інакше паспортний контроль не пропустить її, і весь Ваш тур, також як і авіаквитки - пропадуть.
 • Подбайте про це заздалегідь. Якщо Ваша дитина, яка не досягла повноліття, їде з одним з батьків, і у них різні прізвища, не забудьте захопити документи, що підтверджують родинні стосунки.
 • Квитки на авіапереліт.
 • Ваучер на проживання в готелі.
 • Страховку.
 • Віза оплачується в аеропорту після прильоту.

У Єгипті, збираючись на екскурсію, не забудьте взяти з собою паспорт. Справа в тому, що уряд Єгипту та Ізраїлю мають спеціальну угоду, за якою єгиптяни і ізраїльтяни можуть вільно, без візи, переміщатися в районі Шарм Ель Шейха і Ейлата. Це спеціальна угода стосується тільки цих двох курортів. На решту території двох держав ця угода не поширюється. Саме тому по всьому Синайського півострова існує безліч блок - постів посиленої перевірки документів. Зупиняють автобуси і машини і перевіряють наявність віз.

Одяг

Більшість єгиптянок, навіть у спеку, носять плаття і блузи тільки з довгим рукавом. Для іноземки допускається короткий рукав - але не голі плечі. Декольте і короткі спідниці краще поберегти для поїздок у Європу.

Бажано також мати з собою спеціальні гумові тапочки для купання, в них Вам зручніше буде входити у воду, так як на дні іноді зустрічаються гострі камені.

Екстрені телефони:

Поліція - 122, швидка допомога - 123, пожежна команда - 125.


© 2018 putivka.org