Екскурсії до Греції


Греція сьогодні


Тури до Греції


Відпочинок в Греції


Греція, острівці


Путівки до Греції


Греція - чиста вода


Греція, пляж

Тури, путівки та екскурсії до Греції. Відпочинок в Греції


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.


Відпочинок в Греції

Греція - одна з найдавніших країн світу, це міфи та легенди, філософи і полководці, вчені та поети. Греція зберігає в собі свідчення тих часів, коли елліни поклонялися язичницьким богам, писав комедії Арістофан, коли вів свої діалоги Сократ, коли завойовував світ Олександр Великий.

Величні храми і статуї, палаци і фортеці, - усі ці свідчення давніх часів гідні того, щоб хоч раз у житті їх побачити і ніколи не забувати.

Греція - земля, наповнена історією. Кожен її шматочок робить відпочинок пізнавальним. А також - приголомшливі пейзажі, гостинні греки, найбільш здорова і дуже смачна кухня, величезний вибір готелів: від недорогих сімейних апартаментів до шикарних вілл і ... це ще не все, заради чого Ви будете повертатися сюди на відпочинок знову і знову.

Розташування

Країна, де були народжені Олімпійські ігри, розташована на південному сході Європи і займає площу 131,944 кв. км. До її складу входять материкова Греція (Аттіка, Пелопоннес, Центральна Греція, Фессалія, Епір, Македонія, Фракія) і острови Егейського та Іонічного морів. Греція є найпівденнішою околицею Балканського півострова.

Клімат

Характерною рисою клімату Греції є велика кількість сонячного світла. Воно світить тут 3000 годин на рік. М'які зими чергуються з жарким літом, яке освіжають сезонні вітри. Це завдяки тому, що Греція розташована між Європою та Африкою, що робить її прекрасним місцем відпочинку. Тому, свій тур до Греції ви можете здійснити в будь-яку пору року.

Населення

На 1 січня 2010 року населення Греції склало 11306183 чол. (За оцінками Євростату). З них близько 90% - греки, а іншу частину складають албанці, румуни, турки, італійці та ін народи. Близько 1,4 млн. чол. живе на островах.

Релігія

Майже 98% населення Греції дотримуються автокефального (незалежного) грекоправославного віросповідання, 2% - католики, протестанти, іудеї, мусульмани.

Державна мова

Офіційна мова - грецька. Населення Греції говорить також англійською, французькою, італійською та німецькою мовами. Ваша подорож, швидше за все, не закінчиться на не зрозумілій фразі, залишеної вами на прощання в готелі швейцарові, на вулиці - продавцю, перехожому або просто вітру.

Традиції

Ними наповнена все грецьке життя. Греки не тільки бережуть свої традиції, а й відроджують їх. Напередодні свят місцеве населення стає особливо сентиментальним. А не знати рухів народних танців - для грека просто непристойно.

Особливості Греції:

 • Якщо у ваших планах екскурсії в монастирі, не варто входити туди в шортах чи міні-спідницях. Для їхнього відвідування необхідний скромний одяг із закритими плечима. А от покривати голову жінкам не обов'язково. У деяких монастирях гостям на час відвідування видають спеціальні спідниці або халати.

 • Право на фото-і відеозйомку в музеях і на території історичних пам'ятників дає додатковий вхідний квиток. Практично у всіх музеях заборонена фотозйомка зі спалахом.

 • Археологічні розкопки краще відвідувати вранці, оскільки вдень там буде жарко і є ймовірність зустрітися з дуже великою кількістю туристів.

 • Готівкову валюту можна обміняти тільки у банках та обмінних пунктах.

 • Широко використовуються кредитні картки VISA, MASTER CARD, AMERICAN EXPRESS і дорожні чеки.

 • Не виходьте з ресторану, не залишивши чайових. (І службовці готелю також отримують чайові.)

 • Не прийнято в Греції відмовлятися від частування в сільських будинках.

 • Незважаючи на те, що греки люблять критикувати свою країну, вони не потерплять навіть іронії на цю тему від іноземця.

  Визначні пам'ятки Греції

  Афіни - одна з найдавніших столиць світу. Її історія творилася протягом декількох тисячоліть. Про неї оповідають культурні та архітектурні пам'ятки, грецькі міфи і легенди.

  Півострів Халкідікі - це один з самих екологічно чистих центрів туризму. Центр відпочинку для тих, хто любить незаймані пляжі і біжить від повсякденної суєти на півострів: у відокремлені бухти.

  Лутракі - гідротерапевтичний центр. Він знаменитий своїми цілющими мінеральними водами.

  Салоніки - золотисті піщані пляжі, чисте море, мальовнича природа, чудовий клімат і погода. Все це зробить ваш відпочинок безтурботним. Але, не без розваг. На узбережжі Салоніків вас чекають заняття дайвінгом, серфінгом і підводними зануреннями з аквалангом.

  Крит - Острів легенд і міфів. Найвідоміший острів Греції. Тут величні гори, скелясті береги й ущелини, прозоре море, красиві бухти і приголомшлива флора і фауна. Цей острів своєю красою підкорить вас назавжди.

  Родос - четвертий за величиною острів Греції. Острів колись піднявся з води в результаті сейсмічної активності. А згідно міфу - з глибин моря з волі Зевса в дар богу Сонця - Геліосу. Зараз Родос - великий туристичний центр із шикарними пляжами, фешенебельними готелями і розвагами на будь-який смак. Туристи приїжджають сюди, щоб насолодитися природною красою острова, сонцем і найчистішим морем, познайомитися з багатовіковою історією острова.

  Греція - країна з великим історичним минулим і багатовіковими традиціями. Вона не залишить вас байдужими. Вона була і залишається місцем відпочинку, магнітом для туристів усього світу.


© 2018 putivka.org