Екскурсії в Угорщину


Прогулянка по Угорщині


Будапешт


архітектура Угорщини


Тури в Угорщину


Путівки в Угорщину


Угорщина


На озері


Угорщина - країна джерел


Ніч в Угорщині


Відпочинок в Угорщині

Тури, екскурсії та путівки в Угорщину. Відпочинок в Угорщині


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.


Їдемо в Угорщину!

Угорщина - країна Центральної Європи. Свого роду місток між Сходом і Заходом. Угорський сервіс по-європейськи охайний і ввічливий, по-східному усміхнений і неквапливий.

Угорщина приймає безліч туристів. Її міста приваблюють культурою, історією, архітектурою, а також розвагами та активним нічним життям. Де б ви не були, в Угорщині все нагадує про багату культурну спадщину: концерти, опери та музеї.

В Угорщині одна з найкрасивіших столиць світу - "Королева Дунаю", місто Будапешт. Хто хоч раз побував у цій невеликій країні в самому центрі Європи, прагне приїхати сюди ще раз.

Тут знаходиться найбільше озеро Центральної Європи - Балатон, це справжнє прісноводне море, рай для відпочинку сімей з маленькими дітьми, молоді, любителів водних розваг і спорту. Легендарна угорська гора Токай з її унікальними виноградниками, печерами і погребами, вже понад п'ять століть розбурхує уяву дійсних цінителів виноробного мистецтва. Саме Угорщина батьківщина казки про живу воду, завдяки більш ніж 500 джерел, що володіють найціннішими цілющими властивостями.

Угорщина вражає

Нікого не залишать байдужими готичні замки і містечка в стилі бароко, палаци Будапешта і мости на Дунаї, бальнеологічні курорти та римські купальні, свята виноробства та квіткові карнавали, гостинність і привітність місцевих жителів.

Угорщина - це благодатна атмосфера і особливий мікроклімат, який сприяє релаксації і швидкому оздоровленню в будь-яку пору року, можливість насолодитися прекрасною природою, вишуканою кухнею і знаменитими винами, відвідати музеї, галереї, фестивалі класичної музики, пограти в гольф і теніс, позайматися водними видами спорту.

Ознайомитись з Угорщиною, її звичаями, історією та сучасним життям, ви можете, взявши участь в одній з екскурсій. Тривалість і насиченість турів до Угорщини задовольнить будь-які смаки і можливості.

Визначні пам'ятки

Кожен населений пункт в Угорщині може запропонувати вам щось особливе. Чудові пейзажі рівнин і горбів, старовинні фортеці та історичні села, невеликі міста з архітектурою бароко, безліч цілющих джерел і тепловодного озера роблять Угорщину однією з улюблених туристами країн Східної Європи.

У Будапешті відкрито безліч музеїв образотворчих мистецтв, де виставлені роботи Рафаеля, Боттічеллі, Веласкеса та Рембрандта. Ще однією визначною пам'яткою Угорщини вважаються тепловодні озера Балатон і Хевіз, які є улюбленими курортами багатьох туристів. Вода в них не тільки тепла, але і володіє лікувальними властивостями. Охочих відпочити біля "угорського моря" чекає багатий вибір затишних готелів і санаторіїв.

Угорщина - країна джерел

Уявіть собі: у вас під ногами хлюпається ціле море мінеральної, дивовижною води, киплячи там, глибоко під землею. Але водній стихії тісно в глибині - вона рветься на поверхню численними джерелами і знаходить вихід до світла в одній невеликій європейській країні - в Угорщині.

Римляни, що заснували на частині території сучасної Угорщини провінцію Паннонію, принесли з собою високу купальну культуру - уславлені римські терми стали з'являтися на багатьох гарячих джерелах. Часи римського панування - це перший період розквіту будайських купалень.

Будапешт

Навіть у світовому масштабі Угорщина займає лідируючі позиції: вона входить до числа п'яти найбагатших термальними водами країн світу. Будапешт - єдина столиця європейської держави, визнана курортом завдяки численним гарячим мінеральним джерелам, яких тільки в межах столиці налічується 130. Щодня вони доставляють на поверхню близько 30 мільйонів літрів теплої і 40 мільйонів літрів гарячої води з температурою від 22 до 76°С. За хімічними характеристиками води будапештські джерела відносяться до групи гідрокарбонатних.

У Будапешті діють 27 купалень, 13 з них - лікувальні. Найбільші та знамениті - «Сечені», «Геллерт», «Кіра» і «Рудаш». Цілющі води використовуються не тільки для купання, але і для пиття. Для цього особливо підходять джерела купалень Рудаш і Лукач, а також гіркі мінеральні води з Будайоршського басейну (Apenta, Ferenc, Jozsef, Janos).

Не дивно, що імператори, королі, представники знаті і відомі державні діячі у всі часи з задоволенням поєднували тут відпочинок з оздоровленням.

Егер

За багато століть свого існування купальня неодноразово перебудовувалася і реставрувалася, але її архітектурний вигляд і багаті купальні традиції вдалося зберегти. Сьогодні в будівлі працює сучасний бальнеологічний центр. Лікувальна вода з температурою +31 ° С надходить з-під каміння, що покривають дно басейнів. До басейнів з більш високою температурою вода підводиться з розташованих неподалік від Егера термальних джерел Андорнактальї.

Головні лікувальні властивості води пояснюються наявністю в ній радонових бульбашок. Радон зменшує запальні процеси і активізує регенераційні процеси в клітинах. До того ж цей газ стимулює вироблення ендорфіну в організмі, покращує не тільки самопочуття, але і настрій, так що водні процедури в Егер - яскравий приклад поєднання корисного з приємним.

Дігустація вин в Єгер

Егер - місто в стилі угорського бароко, де налічується 175 пам'ятників архітектури, серед яких фортеця XIII ст. і Єпископський палац XV ст. Не забувайте, що Угорщина славиться своїми винами - в Єгер знову ж на вас чекає дегустація вин в Долині красунь, а також неперевершений угорський гуляш. Весь час перебування в Угорщині вас будуть супроводжувати досвідчені гіди, за допомогою яких ви дізнаєтеся все про історію і сучасне життя країни, зможете придбати чудові сувеніри на згадку про мандри і зробити вдалі покупки в торгових центрах.

Хайдусобосло

Місто Хайдусобосло також стало всесвітньо відомим завдяки своїм лікувальним водам, що підіймається на поверхню з глибини більше кілометра. Коричнева термальна вода з температурою +75 ° С володіє незвичайним ароматом. Вона містить йод, бром, кухонну сіль, гідрокарбонат, а також бітум і значна кількість таких важких елементів, як титан, ванадій, мідь, цинк, барій та інші. Цю цілющу воду невипадково назвали «киплячим золотом»!

У Хайдусобосло і околицях чимало цікавого. Увагу приїжджих притягує архітектура греко-католицької церкви, реформаторська фортеця і руїни міського бастіону. Тут дуже багато музеїв та виставок: Музей Іштвана Бочкаї, кріпосна виставка, виставка історії купалень, колекція Будинку Фазекаш.

Сентедре - місто художників

Невеличке мальовниче містечко Сентедре - місто художників, музеїв та церков - своїми вуличками і маленькими затишними площами нагадає про літній відпочинок в Середземнорьї, розважить дегустацією вин в національному центрі виноробства і вразить колекцією ювелірних виробів в Угорському центрі ювелірних виробів "Каприз". Відвідування стародавнього Вишеград, колишньої столиці і літньої резиденції угорських королів, подарує захоплюючу мандрівку в далеке історичне минуле Угорщини.

Озеро Хевіз

Це найбільше лікувальне озеро в Європі з теплою водою і торф'яним дном. У воді велику частину року цвітуть рожеві латаття, привезені сюди з Індії. Вони є символом міста і зображені на його гербі. За силою цілющого впливу цього озера немає рівних у Європі. Джерело, що живить озеро, розташоване на глибині 38,5 м. Вода озера Хевіз особлива. Здорові люди можуть проводити в ній максимум півтори години.

Лікуванню в Хевізе сприяють температура води, що міститься в ній газ і лікувальні грязі. Шар донних відкладень озера на 80% складається з неорганічних речовин: кальцію, натрію ... водяний пар з міріадою бульбашок газу і часточки бруду забезпечують мікромасаж шкіри.

Озеро Балатон

Після розміреного курортного відпочинку в угорських купальнях саме час активно проводити час. Кращий спосіб - відправитися на береги Балатону, найбільшого в Європі озера. Балатон - улюблене місце відпочинку багатьох родин з дітьми. На південній стороні озера пологі пляжі плавно переходять у мілководдя, де можуть безтурботно плескатися у воді навіть малюки. До того ж вода Балатону настільки чиста, що її можна пити прямо з озера!

В Угорщині найбільша кількість сонячних днів у році, що робить відпочинок в Угорщині теплим і радісним.

Кухня Угорщини

Типові страви угорської кухні готують з великою кількістю меленого червоного перцю-паприки, цибулі, помідорів і зеленого перцю. Це такі смачні та поживні страви, як знаменитий угорський суп-гуляш, курячий «папрікаш» з галушками і голубці. Серед супів варто назвати особливу угорську вуху «халасле» і курячий суп «Уйхази». З борошняних блюд типовими ласощами є локшина з сиром, листковий пиріг з вишнями, сиром або маком, тістечко «Шомлої галушка» і «Варга белеш». На перше зазвичай подається суп, потім другу страву і потім десерт. Серед угорських напоїв в першу чергу популярні сорти фруктової горілки - палинки (з абрикоса, сливи, груші, черешні), вина (саме відоме угорське вино - це «Токай», яка століттями зберігає за собою почесну назву «Король вин, вино королів») , бальзам під назвою «Цвак унікум», серед сортів пива - «Дрехер», «Араньасок», «Кебаняї», «Шопрон», «Бак», а також найвідоміше угорське шампанське «Терлі».

Сучасна Угорщина, як і в минулі часи, вражає красою своїх міст з барочно-османською архітектурою, захоплює неповторними пейзажами дунайських схилів, приваблює прекрасною можливістю відпочити на берегах всесвітньо відомого озера Балатон. З року в рік країну відвідує велика кількість любителів добре і смачно поїсти, тому що вона славиться своєю ковбасою салямі, паприкою, гусячою печінкою і токайських вином.


© 2018 putivka.org