Тури в Ігало


Відпочинок в Ігало, Чорногорія


Путівки в Ігало

Відпочинок в Чорногорії на оздоровчому курорті Ігало


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.


Ігало - чорногорський курорт

Ігало - чорногорський курорт, улюблений сотнями тисяч європейців. Українські туристи продовжують шукати тури в Чорногорію адже це - відпочинок і розваги, а ми ще пропонуємо, відправиться на берег Боко-Котороської бухти для проходження оздоровчого курсу. Що особливого у відпочинку на оздоровчому курорті Ігало?

У першу чергу, в цьому курортному містечку функціонує один з найбільш відомих європейських фізіотерапевтичних інститутів - Інститут фізіотерапії і реабілітації їм. Мілошевича. У даному центрі ведуть роботу 230 докторів фізіотерапевтичного профілю, і 70 суміжних спеціалістів.

Знання та висока кваліфікація цих людей дозволили максимально повно використовувати місцеві природні ресурси на благо відпочиваючим. На території Ігало діє ряд грязелікувальних закладів, доступні холодні радонові ванни, відкриті сольові та кисневі кімнати. Завдяки Ігало, путівки в Чорногорію особливо цікаві для людей, схильних до захворювань кістково-м'язової системи, аутоімунним захворюванням, хвороб гінекологічного профілю, а також людям, що страждають на бронхіальну астму.

Місцеві лікарі стверджують, здоров'я неможливо без спорту, пропонуючи нашій увазі критий Олімпійський басейн, зали для ігор з м'ячем, безліч тренажерних залів, і відмінно укомплектовані бігові доріжки.

Високий рівень сервісу тутешніх пансіонів заслуговує на окрему увагу. Готелі курортного містечка Ігало отримують тверді чотири зірки за класичною французькою класифікації. Приємно й те, що вони відкривають відпочиваючим доступ до великого пляжу, загальна довжина якого перевищує 2 км. Пляжі переважно штучні, а значить, вас чекає відмінний ландшафтний дизайн, гладке рівне дно, галька або пісок на вибір.

Розміщуються курорти в Чорногорії далеко від виробничих центрів, тури в Чорногорію надають Вам можливість відпочинку в екологічно чистому місці.

Відпочинок на курорті Ігало, з комплексом факторів, зібраних на цьому курорті, дозволить вам отримати максимальний оздоровчий ефект. А ввічливий персонал і високий рівень сервісу спонукають вас повертатися сюди знову і знову. Та на здоров'я!


© 2018 putivka.org