Індія, люди


Індія, Агра, Тадж Махал-


Індія, слони


Відпочинок в Індії, Гоа


Екскурсії до Індії, Делі


Індія, Дарджілінг, Гімалаї


Індія, Джайпур


Індія, Мумбаї


Індія, Кхаджурахо


Тури в Індію, Джайсалмер


Путівка в Індію, елітний готель Джагнівас


Індія, Ранакпур


Тури, екскурсії і путівки до Індії. Відпочинок в Індії


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.


Дізнатися Індію

Сама назва країни ІНДІЯ, вже розбурхує нашу уяву казковою таємничістю, могутнім виглядом махараджі, величавістю гордих слонів і тигрів, непохитною волею Ганді, відстоявши у довгій боротьбі незалежність країни.

Що ще ми знаємо про Індію? Що виникнення її першої цивілізації в долині річки Інд датується 2500 роком до нашої ери? Або, що Індія - найбільший постачальник чаю у світі? Така близька й така далека. Про неї своїми розповідями щоденно поповнюють інтернет відвідавші її туристи.

У кожного є свій погляд на речі. Скільки людей - стільки й думок. Комусь потрібен спокійний відпочинок на узбережжі Індійського океану, когось приваблює екзотика джунглів, заповідники, а хтось, у пошуках екстремальних відчуттів, знаходить тут можливість їх отримати.

Наприклад, подорож з цим караваном. Ймовірно кожен, який мріє про пригоди, хоч раз у житті бачив себе в ролі раджпут - гордого, незалежного і мужнього воїна, чиї подвиги оспівані у прекрасних і романтичних баладах, що перетинає пустелю в ланцюжку верблюдів.

Культура і традиції цієї країни просто унікальні і єдині в своєму роді. Відпочинок в Індії може перетвориться для вас у найкращі спогади.

В Індії можна організувати сафарі на крокодилів, сафарі на верблюдах, відвідування оазисів індійської пустелі і Раджастанських сіл, в яких до цих пір панує середньовічна атмосфера. А також рафтинг по Інду і багатьом іншим місцевим річкам, на берегах яких, розкинулося безліч мальовничих пляжів - як цивілізованих, так і диких. На морі можете зайнятися серфінгом, а при бажанні - зануритися і в глибини, адже морське дно нітрохи не менш мальовничо, ніж гладка морська поверхня.

Подорож до Індії

Індія вабить туристів до себе історією, культурою, традиціями, архітектурою, своєю неординарністю. І з кожним роком їх кількість ставатиме все більше і більше, що б не говорили про неї навколо. У будь-якому випадку, вона - незабутня. А якщо подорож - це ваше життя, то все залежить тільки від того: скільки часу пройде перш ніж ви відправитеся до Індії.

Визначні пам'ятки Індії

Якщо ви вибрали тур в Індію і більшу частину свого часу вирішили присвятити подорожі по її столиці та самим великим містам, маленькі села або покинутим храмам, то вам необхідно знати основні визначні пам'ятки. І так ...

Гоа

Це нескінченні піщані пляжі на берегах Аравійського моря, безхмарне небо, ласкаве сонце, пальми, готелі на будь-який смак, знамениті вечірки, сама справжня екзотика. Змішання стилів, культур і рас зробили цей штат якось неприродно на звичайний образ Індії. Часто Гоа називають маленькою Португалією. Можливо тому, що він 450 років був колонією цієї країни.

Життя тут проходить спокійно і безтурботно. Колись - в пошуках справжньої свободи і любові туристи дісталися до Індії, де виявили справжній рай на землі - Гоа.

Золотий трикутник: Делі - Агра - Джайпур

Делі

Один з найбільших і колоритних міст світу, місто з давньою історією, тут велика кількість визначних пам'яток. Тут можна провести тиждень, а можна й два. Разючий контраст між вузькими вуличками старого Делі (Старий Делі) і колоніальними особняками більш сучасній частині міста - Нового Делі (Нью-Делі), невпинне гудіння машин і моторикш, що вимагають поступитися дорогою, неймовірного розміру черги у кінотеатрів, пряні запахи спецій, що розносять по вулицях з численних кафе, що звучить з репродукторів індійська музика, штовханина на ринках і біля вокзалів справляють дуже сильне враження на кожного, хто вперше опинився в Південній Азії.

Агра

Один з найпрекрасніших міст Індії. І відомий на весь світ перш за все тим, що тут знаходиться палац Тадж Махал. Як не дивно, але ім'я архітектора, що його створив, залишається загадкою. Це справжній шедевр персо-індійської архітектури, збудована ще в XVII столітті. Слово «Тадж» в архітектурному сенсі означає «досконалий». Тут використано кілька стилів, вдало і гармонійно переплетених в єдине ціле. А самі індійці Тадж-Махал визнають восьмим чудом світу.

Палац стоїть в кінці Перського саду. В саду безліч красивих фонтанів, пішохідних стежок і по всій його довжині тягнуться чотири водних канали, символізуючи дорогу до раю. Щоб потрапити в Тадж-Махал потрібно пройти по безлічі маленьких і запилених вуличок Агри, які мало змінилися за минулі століття. Але, вступивши за стіни цього мавзолею, ви потрапляєте в абсолютно інший світ.

Джайпур

Місто, у якого своє, особливе сяйво - рожеве. Весь центр Джайпуру витриманий у приємних для очей рожевих тонах. Його ще називають Рожеве місто. Пам'яток тут не так багато. Але якщо ви бажаєте побачити справжню екзотику - відвідайте містечко Гальта в північній частині Джайпуру. Там ви знайдете Monkey палац (Мавпячий палац) - невеликий індуїстський храм, присвячений мавпам. Такої їх кількості ви ніде в житті не побачите.

Вважається, що навколо храму проживає до 2500 мавп. Вони там буквально скрізь. Бігають, стрибають, відпочивають, вичісують один одного, гризуть горішки, вимагають у вас їжу. А чого ви хотіли? Вони здорово розпещені туристами і припускають, що без смакоти вам тут робити нічого. Не бійтеся, почастуєте їх.

Мумбаї

Мумбаї (до 1995 року Бомбей) - сучасний мегаполіс з населенням близько 18 мільйонів людей. Він розташований на узбережжі Аравійського моря, на заході Індії. Тут Ви доторкнетеся до вражаючого поєднання давньої індійської культури і сучасного стилю.

Мумбаї славляться своєю різноманітністю в архітектурі. Його можна простежити серед церков і колоніальних особняків старих кварталів, серед храмів, мавзолеїв і мечетей. Тут музеї, галереї, планетарії, парки і найкращий в Індії акваріум, відомі всьому світу мальовничі Висячі сади (Ферозешах-Мехта) і печера Елефант.

Ще Мумбаї називають Боллівудом, тому що тут знімається безліч Індійських фільмів. Також в місті регулярно проходять різні свята та фестивалі, безліч театрів і виставок ...

Кхаджурахо

Кхаджурахо - одна з головних визначних пам'яток і самих притягальний міст Індії з тисячолітньою історією. За легендою: творці Каджурахо спустилися з Місяця. Являє собою комплекс індуїстських та джайністскіх храмів, визнаних ЮНЕСКО світовою спадщиною. Деякі з них прикрашені зовні скульптурними композиціями, що ілюструють сцени з "Камасутри". Тисячі скульптур і скульптурних композицій, які прикрашають усі стіни храмів, створюють враження єдиної картини.

У місті практично на кожному кроці є сувенірні лавки, де можна придбати бронзові статуетки богів, Камасутри або інші сувеніри. Тут туристам потрібно запастися силою для піших прогулянок і не забути зарядити фотоапарати для численних зйомок, бо знімати є що.

Ронтамбор

Це унікальний заповідник, один з кращих в Індії і кращий спосіб проекту збереження популяції тварин. Названий на честь старовинної фортеці XI століття. Ці місця потрапили під охорону держави в 1959 році, а в 1981 отримали статус Національного парку. Головна його визначна пам'ятка - бенгальські тигри, які рідко спостерігаються в природі.

Зустрітися з ними в Ронтамборе не так складно. Вони настільки звикли до туристів, що шум моторів і самі туристи тигрів вже не лякають. Але гуляти по парку на самоті все ж не варто. Це прекрасне місце для маленької пригоди.

Дарджилінг

Вкрай нетиповий для Індії регіон, що знаменитий у всьому світі трьома речами: унікальною вузькоколійкою, Гімалаями і чайними плантаціями. Вузькоколійка, збудована ще британцями, вважається однією з самих вузьких у світі - ширина колії 60 см. Вона включена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Джайсалмер

Це скоріше міраж, ніж реальне місто, особливо на заході. Форт зведений на восьмидесятиметровому пагорбі. Золоте місто пустелі з кріпосними стінами і величезною кількістю житлових будинків, побудованих з дерева або каменю. Джайсалмер залишився таким же, з дня його споруди, який припадає на XII століття. Якщо вас приводять у захват вузькі провулки, палаци, храми і старовинні будівлі, то вам сюди - в арабську казку - Джайсалмер.

Удайпур

Гарне, чисте, легке для перебування місто, не зіпсоване масовим туризмом. Одним словом - чудове. Тут багато цікавих ракурсів і видів у старій частині міста. Надовго в пам'яті залишаться прогулянки по берегах озера, екскурсії по палацах, храмам, історичним колекційним виставкам, археологічним музеям. Але візитною карткою Удайпур є острівний білий палац - Джагнівас. От тільки це не музей, а з недавнього часу - елітний готель. Але ходити вільно по коридорах і верандах вам не дадуть. Єдине, що допускається - знаходження в фойє і трапеза в місцевому ресторані, який сміливо можна вважати одним із самих дорогих.

Фортеця Кумбальгарх і храмовий комплекс Ранакпур

Обидві згадані пам'ятки відвідуються з Удайпур. Але робити це слід шляхом найму таксі на весь світловий день. Не намагайтеся слідувати порадам путівників (або "навчених" досвідом туристів) і не їздите туди громадським транспортом.

Кумбальгарх - форт, який ввібрав в себе всю могутність, містику і романтику XV століття, шедевр середньовічного східного мистецтва. Він розташований високо в горах і помітний здалеку, а види як з його стін, так і на нього - просто на межі фантастики.

Ранакпур - неповторний храмовий комплекс, шедевр іншого порядку. Побудований в XIV столітті, в красивій лісистій місцевості серед гір і річок. Його унікальність - у кам'яній різьбі. Цей чудовий палац, безсумнівно, гідний ваших очей.


© 2018 putivka.org