Відпочинок в Ізраїлі


екскурсії в Ізраїль, Єрусалим, мечеть


Тури в Ізраїль, Мертве море


Путівки в Ізраїль, Ейлат


Ізраїль, Тель-Авів

Тури, путівки і екскурсії в Ізраїль. Відпочинок в Ізраїлі


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.


Відпочинок на «Святій землі»

Ізраїль завжди притягував багато людей і з багатьох причин. Для одних Ізраїль - це розкішні просочені сонцем пляжі, природні заповідники, сади, екскурсії по різноманітним історичним та археологічним місцях, лікувальні курорти, торгові центри, базари, виставки, концерти ... Сучасна країна, яка може запропонувати відпочинок на будь-який смак.

А для інших Ізраїль - це Свята Земля, святе місце одночасно для іудеїв, християн і мусульман, місце змішання цивілізацій, де зустрічаються один з одним Азія і Африка, країна Авраама, царя Давида і Христа, тут релігійні святині, сюди здійснювалися хрестові походи.

Якщо не можете визначитися з курортом, не дають спати сумніви з приводу країни і головної причини відпочинку - моря, сміливо вибирайте Ізраїль ... їх тут чотири. Крихітна країна з дивовижними морськими просторами, їх різноманітністю і красою.

Чотири Моря

На півночі Ізраїлю знаходиться Галілейське море (воно ж озеро Кинерет), з кришталево чистою і прозорою водою. Західний кордон Ізраїлю омивається Середземним морем, з бурхливими хвилями і елітними пляжами. На південному-сході Ізраїлю знаходиться відоме в усьому світі - Мертве море. А у найжаркішій точці країни, на самому її півдні - Червоне море. Воно відрізняється від інших своїм чудовим підводним світом.

Визначні пам'ятки Ізраїлю:

Мертве море. Унікальне місце. Пустельні, а десь скелясті береги, серед яких розташована велика кількість термальних джерел і покладів лікувальних грязей, сонячний сухий клімат і чисте повітря, роблять узбережжя Мертвого моря курортом світового значення. Воно утворилося при розколі Євразії та Африки, розташоване на 412 метрів нижче рівня моря, довжиною 76 км, шириною 17 км і завглибшки до 350 м.

У цій найнижчій точці Земної кулі виключно товстий шар повітря, щільний озоновий шар і абсолютно унікальний сонячне світло. Навіть при тривалому перебуванні на сонці ви не ризикуєте обгоріти. Але все ж таки, рекомендується дотримуватися обережності і засмагати поступово.

На берегах червоного моря розкинулося місто любителів сонця, моря і пустелі, гір і оазисів, простої кухні бедуїнів і вишуканих французьких страв і, звичайно ж, розваг - місто Ейлат.

Найпівденніше місто Ізраїлю перебуває на місці перетину трьох світів: Африки, Аравії і Палестини. Це найпопулярніший курорт з чудово розвиненою індустрією розваг, безліччю готелів на будь-який смак і гарними пляжами. Багатий підводний світ Ейлатської затоки приваблює сюди численних любителів підводного спорту і коралових рифів. А коралів тут багато! У 1966 році Ейлатське узбережжя було оголошено природним заповідником.

Завдяки туристам Ейлат розвивається семимильними кроками, і зараз його називають ізраїльським Лас - Вегасом.

Єрусалим - столиця країни й священне місце для трьох релігій світу за сумісництвом. Ніде контрасти Ізраїлю не проявляються так яскраво, як тут. Тисячі паломників з усього світу прагнуть доторкнутися до древніх святинь.

Кожен турист мріє побачити римські арки, фортечні вали, доторкнутися до стін, зведені хрестоносцями. А хтось - покласти записку в стіну Плачу, розповідаючи Всевишньому про своє найзаповітніше бажання. Адже, кажуть, збувається ... Не можна побувати в Ізраїлі, і не відвідати Єрусалим.

Тель-Авів - друге за величиною і перше єврейське місто Ізраїлю, засноване в новий час, що стало фінансовим, науковим і культурним центром країни.

Розташовується на березі Середземного моря і по праву називається сучасним, жвавим приморським містом. У ньому чудово поєднується історична та сучасна сторона міста. Тут ви можете поринути з головою в екскурсії, музеї, опери, театри, філармонії, парки, відвідування відомих церков, монастирів і мечетей. Тель-Авів вражає до глибини душі

З іншого боку - в місті величезна кількість різних кафе, ресторанів, нічних клубів. По частині розваг і нічного життя першість в Ізраїлі також належить Тель-Авіву. Все це робить його дуже привабливим містом для туристів і одним з найпопулярніших місць відпочинку в Ізраїлі.

Тур в Ізраїль

Подорож по Ізраїлю - це подорож не тільки по Великій Країні. Це подорож по сторінках історії висічених на стінах її фортець і на всьому, до чого доторкнеться цікавий турист.


© 2018 putivka.org