Луксор храм Хатшепсут


Путівки в Луксор


Екскурсії Луксор (Єгипет)


Турі у Луксорі

Тури, путівки і екскурсії в Луксор (Єгипет)


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.


Туристичний центр Єгипту - Луксор

Приїхавши в Луксор ви побачите руїни стародавньої столиці Фіви, тут підносяться Колоси Мемнона (близько 1400 р. до н.е.) - величезні статуї Аменхотепа III, незрозумілим чином видають сумні мелодійні звуки, храм цариці Хатшепсут, єдиної жінки-фараона.

Долина Царів

Долина Царів - усипальниця фіванськіх правителів і Долина Цариць. У підніжжя Лівійського плато, на приголомшливому тлі побудований храм цариці Хатшепсут. Захоплює продуманість композиції, використання природного ландшафту.

Місто живих і місто мертвих

Тут же - Місто живих і місто мертвих, храми, гробниці. Найбільшим архітектурним спорудою є храмовий ансамбль у Карнаці: зали, колони, скульптури, обеліски, пілони і приголомшлива алея сфінксів перед храмом. Недалеко від Карнака - вишикувалися вздовж берега Нілу чудові палаци Луксору, оточені золотистими колонами у вигляді папірусу.

Храм Луксору побудований фараоном Аменхотепом III

Храм Луксору був побудований фараоном Аменхотепом III на місці більш давнього храму Фів, пізніше він добудовувався фараоном Тутанхамоном, Рамсесом II, Nectanebo, потім - Олександром Великим і різними римськими правителями. Храми Ель-Карнак представляють собою серію стародавніх пам'ятників, що були головним місцем поклоніння в часи розквіту Фів. Вони розділені на території храму Amun, Mut на південній стороні, та храму Montu. Території храмів Amun і Montu колись були з'єднані каналами з Нілом, забезпечуючи прохід для священних човнів під час святкувань.

На місці стародавнього міста Фіви був побудований Луксор (Luxor), його чудово збереглася архітектура, яка є пам'яткою старовини, зробила місто одним з найвідоміших туристичних центрів Єгипту. Протягом багатьох сотень років люди приїжджають відвідати храми Луксору, Ель-Карнак (Karnak), Хатшепсут і Рамсеса II. Поміж розкішними кораблями які здійснюють круїзи по маршруту Каїр - Асуан (Aswan), снує безліч фелюг і старих барж. З Каїра в Луксор кожен день ходять поїзди та автобуси.

Приблизна екскурсійна програма для відпочиваючих в Луксорі

  • Луксорский Храм
  • Карнакській Храм
  • Долина Царів
  • Гробниця Тутанхамона
  • Долина Цариць
  • Гробниця Нефертарі

Колосальні колони, величні постаті государів, уста яких завмерли в загадковій напівусмішці, таємничі ієрогліфи, висічені в камені: уяву населяють ці хвилюючі руїни образами минулих тисячоліть ...


© 2018 putivka.org