Путівки в Чорногорію


Тури в Чорногорію


Чорногорія містечко Світи Стефан


Тури і екскурсії в Чорногорію


Відпочинок в Черногоорії


екскурсії в Чорногорію

Путівки і тури в Чорногорію. Відпочинок в Чорногорії


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.


Відпочивши в Чорногорії - розквітнеш

Ваше самопочуття та краса безпосередньо залежать від повноцінного відпочинку. Можна жити розміреним життям, не переїдати, висипатися, ходити на цікаву роботу, але з часом накопичується втома. Дуже хочеться змінити обстановку і просто добре відпочити. Повноцінний, цікавий відпочинок здатен творити дива! Розслаблення і радість, яке приносить він, позитивно впливають на здоров'я і зовнішність. Виникає питання - де добре відпочивати?

Путівки до Чорногорії

Зараз дуже популярні тури в Чорногорію - це місце створене для відпочинку та оздоровлення. Чорногорія розташована в південно-східній частині Європи і є частиною Балканського півострова біля узбережжя Адріатичного моря. Друге ім'я Чорногорії - Монтенегро, так назва цього чудового куточка планети звучить на італійський манер.

У цій слов'янській державі чудовим чином поєднуються давні традиції із сучасною культурою. Чорногорія славиться красивою природою, хорошим сервісом і прекрасними оздоровчими програмами. У Чорногорії є все: чисте повітря, теплі води Адріатичного моря, пляжі з цілющими пісками, гірські озера з кришталево чистою водою, спа-центри і санаторії для відпочинку душею і тілом.

Комфортабельний відпочинок в готелях Чорногорії

Комфортабельний відпочинок надають готелі Чорногорії - вибір готелів у Чорногорії дуже великий, можна підібрати для проживання номер з потрібними умовами і прийнятною ціною. Тим же, кого приваблює спокійне проведення часу, підійдуть окремі бунгало в затишних гаванях або приватні будиночки поблизу наповнених туристами курортів. У Чорногорії 24 курортні зони - кожна з них по-своєму приваблива.

Галасливими сучасними містами є: Сутоморе, Будва, Бечічі і Тіват. Красивими пейзажами можна милуватися в: Мілочер, Колашине, Кумборе, Жебляке, і Ігало. Гарною архітектурою і старожитностями, можна насолодитися у цікавій поїздці в Ораховец, Котор, Пераст, Цетіньє або на о. Святого Стефана.

Незалежно від вибору типу відпочинку, подорож до Чорногорії допоможе набратися позитивних вражень, зняти втому і отримати квітучий вигляд.

Відпочинок під час кризи

Часи кризи не дозволяють експериментувати з вибором відпочинку? Поїздка до Чорногорії - це безпрограшний квиток відпускної лотереї, ціни розкішного відпочинку вразять навіть самого економного туриста, а, побувавши тут один раз, завжди хочеться повернутися ще раз.

І в умовах безперервної кризи хочеться, щоб літній відпочинок був одночасно таким, що запам'ятовується, цікавим, комфортабельним і недорогим. Всім цим вимогам відповідає відпочинок в дивовижній країні Чорногорії.

Природні визначні місця Чорногорії є досить привабливими для більшості туристів. На користь поїздки в цю дивну країну можна виділити основні чинники.

Гостинність місцевого населення

Гостинність місцевого населення, радує всіх відпочиваючих, а головне, багато жителів Чорногорії досить вільно спілкуються російською мовою, та й для наших громадян через деякий час стають зрозумілі більшість повсякденних сербських фраз.

Унікальний ландшафт Чорногорії

Відпочинок тут дуже різноманітний і за бажанням туриста не обмежується нудним пляжним проведенням часу. Чорногорія унікальна в плані ландшафту. На невеликій території Чорногорії сяють гірські кряжі, вкриті густими лісовими масивами, що обриваються смугою прекрасних піщаних пляжів, омиваних теплими водами Адріатичного моря. Неможливо відпочивати в країні і не відвідати відомий на всю Європу монастир Острог, висічений у скелях високогір'я, або не оцінити красу найбільшого на Балканах прісного Скадарського озера, древню столицю країни - Цетіньє і Тарський каньйони. Тим більше ціни екскурсійного обслуговування вельми демократичні.

Морські прогулянки

Чистота Адріатики здавна привертає сюди дайверів з усього світу. Благо, що для плавців з аквалангами тут створені відмінні умови. Хоча, різноманітність морської флори і фауни можна спостерігати і з борту яхти або орендованого прогулянкового судна. При бажанні, цілком можливі морські прогулянки в сусідні країни, аж до Кіпру та Мальти. Але й близькі морські прогулянки з цілющим повітрям, красою бірюзової водяної гладі і романтикою збережуться в пам'яті відпочиваючих на довгі роки. Можна і просто милуватися красотами моря, затишно розмістившись в шезлонгу на виключно чистому піщаному пляжі. Адже екологія в країні вважається кращою, серед європейських країн.

Рай для гурманів

Відпочинок в Чорногорії є справжнім раєм для гурманів. Різноманітні страви з морепродуктів, апетитні шматки копченої свинини, у супроводі стаканчика місцевої наливки ... Навряд чи хто залишиться байдужим покуштувавши все це різноманіття. Що казати - кухня цієї Балканської країни просто чудова. Тим паче, що ціна розкішного обіду уразить навіть економного туриста.


© 2018 putivka.org