Відпочинок в Мадриді (Іспанія)


Карта Іспанії


Тури на Коста Бланка


Іспанські гори


Корида

Тури і путівки в Іспанію. Відпочинок в Іспанії.


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.


Іспанія - один з найбільших світових центрів туризму та відпочинку.

Мальовничі гори, тепле море і товариські іспанці - запорука туристичної привабливості країни. Іспанія багата своїми культурними традиціями і по праву вважається музеєм під відкритим небом. Іспанія - батьківщина Сервантеса і Лорки, Сальвадора Далі і Пікассо.

Тут Ви знайдете дивовижне поєднання різних культур. Середньовічні лицарі, корида, відважні бійці за волю країни, найяскравіші фарби, шалений темперамент. Усілякі стилі й епохи перемішалися в архітектурі Барселони, Валенсії, Мадрида, Севільї.

Іспанські міста славляться своєю історією, більшість з них відомі ще з часів Римської Імперії. Але навіть це далеко не все, заради чого варто відвідати цю дивовижну країну.

Пляжний туризм.

Широкі піщані пляжі Іспанії воістину прекрасні, і сподобаються навіть найбільш прискіпливому туристу. Відомі іспанські курорти - з чудово розвиненою інфраструктурою і дивно красивою природою, - це Коста-Брава, Коста-Бланка, Коста-дель-Гарраф, Ібіца, Майорка, Канарські острови.

Пляжі Іспанії - ідеальне місце для заняття водними видами спорту, такими як водні мотоцикли або вітрильні катамарани. А розвинена пляжна інфраструктура дозволяє відпочивати біля моря зі всіляким комфортом.

Гірськолижний туризм.

Мало хто знає, що після Швейцарії Іспанія сама високогірна країна Європи: гори займають 90% її території. Найвища точка - гора Муласен - знаходиться недалеко від Гранади. Це найбільш південна частина Європи, де влітку зберігається сніг!

В Іспанії дуже помітна вертикальна поясність клімату: кутаючись у теплу шаль високо в горах можна спостерігати, як десь далеко внизу діти плескаються в теплих хвилях ласкавого моря. У Арагонських Піренеях розташований відомий гірськолижний курорт Кандачу, а також Керлер, Астун, Формігаль, Пантікоса.

Лікувально-оздоровчий відпочинок.

Іспанія відома і своїми здравницями. На її території б'є безліч термальних і мінеральних джерел, чиїми водами лікувалися ще древні римляни і кельти. Найбільші лікарні в Іспанії: Аламо-де-Арагон (у долині річки Халонен), Арчена (неподалік від міста Мурсія), Кальдас-де-Малавелья (близько Барселони), Пантікоса (в Піренеях), Верин (на північному-заході країни) .

Свята.

Серед найбільш відомих свят Іспанії - Святий тиждень (урочистості тривають з Вербної неділі до Великодня). Нічна процесія з фігурами святих під звуки барабанів і труб. Богоматір Макарена, вся в кольорах і сотнях свічок, повільно рухається до Собору на плечах парафіян.

Свято врожаю. Відзначається по всій Іспанії, але особливо масовий загул відбувається у каталонському містечку Буньоль. Тут помідори стають не тільки їжею, але прикрасою і навіть метальним снарядом. Під час святкувань все місто потопає в калюжах томатів.

Корида.

Офіційно сезон відкривається 19 березня в День Святого Хосе, а закривається 12 жовтня, в День Іспанської нації. Крім класичної кориди є й інші шоу з биками: кориди з клоунами та «вогняні бички» - бички бігають по вулицях з факелами на рогах.

Іспанія багатогранна, кожного разу вона різна, несподівана, але завжди захоплююче цікава. Це та країна, побувавши в якій лише раз, не забуваєш її потім ніколи а, подорожуючи по історичних місцях Іспанії, ви полюбите її і захочете повернутися сюди ще не один раз.


© 2018 putivka.org