Шрі-Ланка з космосу


Путівки в Шрі-Ланку


Шрі-Ланка, запашний чай


Відпочинок на Цейлоні


Шрі Ланка - квітучий острів


Шрі Ланка, скеля Сігірія


Тури на Шрі-Ланку

Тури і путівки на Шрі-Ланку. Відпочинок на Шрі-Ланці


putivka.org - путівки, тури, відпочинок в різних країнах світу.

Замовлення путівок - tour@putivka.org   Працюємо по всій Україні.Ось стара, стара карта земної кулі. Знову дивлюся на неї, - в який раз у житті і все ще жадібно! - Знову блукаю очима з великої порожнечі Індійського океану, бачу межу екватора, зупиняюся на тому місці заповітному трохи вище його, де подовженою краплею падає від трикутника Індостану, як би від вістря древесного листка, Цейлон, священний Левиний острів ...

Бунін Іван Олексійович
"Місто Царя Царів"

Екзотична країна Шрі-Ланка

На північний схід від Мальдівських островів знаходитися країна абсолютної екзотики ... Її називали Тапробане римляни та греки, Серендіб - арабські моряки під часи Синдбада. Для англійців вона - Цейлон, а самі остров'яни споконвіку називають її Шрі - Ланка.

Шрі-Ланка

Шрі-Ланка - квітучий острів в Індійському океані, з санскриту це "Свята земля". За літописними свідченнями, колись він був з'єднаний з Індією невеликим перешийком, але після сильного землетрусу перешийок був зруйнований, і від нього залишилася тільки ланцюжок островів, що носить ім'я Адамів міст.

Цей острів знайомий всім своїми ланкійськими спеціями, екзотичними фруктами, самоцвітами і всім, хто хоч раз заварював запашний чай з левом на пачці. А відпочинок на Шрі-Ланці розкриє мандрівникові таємні скарби: дивовижну природу, давні храми й вражаючу гостинність свого народу.

Зіткнення з містикою стародавніх столиць сингальського королівства породжує дух шанування і таємниці. Самобутні і барвисті костюми, традиційні церемонії, дбайливо шановані місцевими жителями, несуть в собі таїнство віковий енергії острова.

Відпочинок на Шрі-Ланці

Путівки на Шрі - Ланці розкриють мандрівникові з перших кроків море посмішок і любові мешканців "перлини Азії". Назустріч ледве вийшли з аеропорту в найбільшому місті країни Коломбо туристам кидаються їх гіди й представники готелів - і обвішують стомлених перельотом туристів гірляндами з квітів, які, незважаючи на 30-градусну спеку, завжди залишаються свіжими і запашними.

Вирушаючи в тур на Цейлон, ви залишаєте шум і вуличну суєту у себе вдома чи за стінами готелів. А тут вони все частіше будуються у вигляді сільських котеджів. Ланкійці - визнані майстри релаксу. Прийшовшому у готель гостеві насамперед запропонують крижаний освіжаючий рушник, який немов переконує: спека, пил і втому залишаються за порогом гостинного будинку.

Є все для відпочинку

Відпочинок на океанському узбережжі Шрі-Ланки тече безтурботно. Хочеш, займайся вітрильним спортом, дайвінгом або млій під пальмами. Особливо активні знаходять собі інші заняття. Наприклад, йдуть у море на ботику і ловлять рибу до нестями, щоб потім знести її в прилеглий приватний ресторанчик, де цю саму рибу і приготують за всіма правилами кулінарного мистецтва.

Піщаних пляжі, особливо красиві в південній частині узбережжя, в курортний сезон кристально чиста вода кольору сапфіра, останки затонулих кораблів - це всього лише небагато з того, що можна знайти на узбережжі. З 130 світових історичних цінностей, що охороняються ЮНЕСКО, сім знаходяться на цьому дивовижному острові.

Навколо, наскільки сягає око, простирається зелений килим джунглів. Думки ще раз ведуть у ті давні часи, коли на стрімкі стіни піднімалися тільки за допомогою мотузяних сходів. На заході сонця їх піднімали наверх, і зв'язок із зовнішнім світом повністю переривалася.

На шляху до Сігірія

Подорож за скарбами цейлонської історії дарує багато приємних сюрпризів та відкриттів. А на його шляху випробуванню піддадуться не тільки очі, але й ноги. Тисячі сходинок повинен подолати мандрівник по дорозі до одного з найбільш вражаючих пам'ятників Шрі-Ланки - руїн древньої столиці держави на горі Сігірія.

Не можна побувати на Шрі-Ланці та втратити шанс побачити двухсотметрову скелю Сігірія. Здалеку вона нагадує спину гігантського слона.

Ця споруда і зараз, через 15 століть після побудови, вражає своїм масштабом - замок стародавнього короля Цейлону підносився над джунглями на висоту 370 метрів. Видряпались по лабіринтах сходинок зможуть помилуватися висіченими в скелі лапами гігантського лева, який охороняє сходи басейн і трон правителя, з якого відкривається приголомшливий за красою вид - звідти видно мало не весь острів.

Буддійські святині

Хоча місцеве населення острова сповідує багато релігій, Шрі - Ланка відома світу своїми буддійськими святинями. І головна серед них - храм Святого зуба Будди в місті Канді. Це святе для кожного буддиста місце. У Шрі-Ланці вам розкажуть, що невіруючі англійці в роки свого правління Цейлоном хотіли винести зуб з храму, але були зупинені бурею, яка розігралася, ледь святиня покинула стіни свого житла.

Паломництво по святих буддійських місцях не буде повним, якщо не відвідати печерний храм у місті Дамбулла, історія якого почалася в 1 столітті до нашої ери, і руїни ще однієї старовинної столиці держави в Полоннаруви з вирубаними в породі гігантськими статуями Будди.

Ожила мрія

На Шрі - Ланці є все.Щось з'явилося недавно: розкішні готелі з полями для гольфу, тенісними кортами і басейнами. А щось було завжди: сонце, палюче вдень і приємно гріюче під вечір, чисте повітря, що пахне зеленим листям чаю. І, звичайно, Індійський океан. Обов'язково потрібно знайти час для близького знайомства з ним. Все це здасться вам дитячою мрією про заморські мандри, що ожила і ви ще довго будете щипати себе, щоб переконатися: це не сон.


© 2018 putivka.org